Povalové schody

Pevné, bezpečné, ľahko ovládateľné s dlhou životnosťou - to sú schody na povalu Lusso a Wippro.

 

Schodiská a povalové schody

Výlezové schodiska do podkrovných priestorov sú rôzne. Líšia sa materiálom kvalitou, ale aj cenou. Povalové schody Lusso reprezentujú svojim spracovaním a použitým materiálom, schody, ktoré Vám budú slúžiť dlho a bezpečne. Unikátny nožový systém schodov umožňuje voľbu výšky už od výrobcu. Povalové schody sa dodávajú podľa krycieho veka ako zvyčajné - Lusso, zateplené - Lusso ZP a protipožiarne Lusso PP. Osobitným typom sú výlezové schody Verticalle pre zabudovanie do zvislej steny.

 

Výlezové schodiská pre nízkoenergetické domy

Druhým typom rebríkového povalového schodiska sú schody Wippro. Tieto povalové schody majú už v základnej verzii 30 minútovú protipožiarnu odolnosť. Typ GM4 Isotec vďaka svojim tepelno izolačným vlastnostiam je určený pre nízkoenergetické domy. Dopuručené je tiež použitie zatepleného krytu. Povalové schody Wippro GM1 už v štandardnom prevedení majú horné automaticky otvárané veko.

Video - návod na montáž.

Seřadit
Vypsat
-9%

Veko JAP - PP - protipožiarne

Veko JAP - PP - protipožiarne
213 € / ks176 € bez DPH
Dostupnost 14 dní

Kód K34 - Ocelové veko s minerálnou izolaciou pre zabudování do stropu, kde je požiadavka na protipožiarnu odolnosť.

Podkrovné schody Oman Metal T3

Podkrovné schody Oman Metal T3
177 € / ks146 € bez DPH
Dostupnost 21 dní

Kód K173 - Slúži k výlezu do podkrovných priestorov v rodinných domoch. Oceľové podkrovné schody Oman Metal T3 so zatepleným vekom sú určené pre zabudovanie do stropu. Podkrovné schody Oman Metal T3 sa skladajú