1 - schodiskové zábradlie

schodiskové zábradlie

Nerezové schodiskové zábradlie

Nerezové zábradlie je nielen funkčným, ale aj výrazným estetickým prvkom interiéru. Tento stavebnicový systém zábradlia je určený nielen firmám, ale aj majstrom. Šírka komponentov tohto nerezového zábradlia umožňuje vyriešenie každého schodiská, terasy, balkóna a pri tom zostáva montážno jednoduché. Je vhodné aj pre vonkajšie použitie. Nerezové zábradlie sa dodáva s pozdĺžnou výplňou z nerezových prútov alebo laniek. Stĺpiky zábradlia umožňujú kotvenie horné aj bočné kotvenie. Rovnako madlá ponúka dve varianty: drevené madlo alebo nerezové madlo.

 

Seřadit
Vypsat

Propojka nerez madlá

Propojka nerez madlá
6 € / ks5 € bez DPH
Dostupnost 21 dní

Kód K72 - Jednoduchá prepojka nerezového madla umožňuje pripájať rovnaké kusy madiel. Propojka sa inštaluje nasunutím a prilepením anaerobním lepidlom na nerez. Propojka nezväčšuje priemer madlá.

Spojka dreveného madla 3D

Spojka dreveného madla 3D
28 € / ks24 € bez DPH
Dostupnost 21 dní

Kód K77 - Kovová spojka dreveného madla umožní napojiť madlo pod akýmkoľvek uhlom. Vďaka čelnom krytkám čisto zakryje otrepy rukoväte po prírezu. Spoj sa vykonáva pomocou závrtovej matice M8x25mm.

Kĺbová spojka prútov

Kĺbová spojka prútov
6 € / ks5 € bez DPH
Dostupnost 21 dní

Kód K84 - Kĺbová spojka nerezových prútov sa používa na prepájanie výplne zábradlia, pri zmene sklonu, alebo smeru vypne. Spojka sa nasunie udicou a slepí anaerobním lepidlom.

Nerezové lanko

Nerezové lanko
4 € / bm3 € bez DPH
Dostupnost 21 dní

Kód K89 - Nerezové lanko priemer 5mm, je alternatívou k nerezovým prútom a používa sa teda ako pozdĺžna výplň zábradlia. Lanko sa dodáva v metráži. Na konce lanka je potrebné inštalovať koncovku lanka, na opačn

Koncovka lanka

Koncovka lanka
9 € / ks7 € bez DPH
Dostupnost 21 dní

Kód K91 - Používa sa na opačnom konci ako napínák. Koncovka lanka sa musí po nasunutie lanká slisovat kliešťami.